Uncategorized

Lentikulárna tlač

tlač

Lentikulárna tlač je jednoduchá: lentikulárna tlač kombinuje fotografovanie s litografiou pomocou dvoch alebo viacerých obrázkov “prekladaných” na objektív fotoaparátu. Vyrovnávacia séria obrazov, lentikulárni umelci môžu vytvoriť ilúziu pohybu, vzhľad hĺbky alebo proces, ktorým sa zdá, že jeden obraz prechádza do iného.

Aj keď učni dokážu tento proces zvládnuť, každý divák môže rozoznať rozdiel medzi prácou začiatočníka a majstra remeselníka, pretože obrazy majstra sú oveľa ostrejšie, viac definované a úplnejšie vyriešené ako nováčik. Práca so skúsenými odborníkmi; ste si istý najlepšími lentikulárnymi výtlačkami v priemysle.

Čo môže za vás urobiť lentikulárna tlač kazety do tlaciarni?

Lentikulárne obrázky môžete použiť takmer všade, kde by ste používali tradičnú tlač, takže všetko od vizitiek po uličky a signalizáciu koncových uzáverov sa stáva efektívnejším, keď sa oživí v ruke alebo ako prejdete. Získajte vplyv v mieste predaja s lenticulárnymi cenovými kartami alebo vytlačte svoju značku tlačidlami, krúžkami na kľúče, magnetmi a podložkami na myši. Obloženie bočných stien a pozadia s lentikulárnymi plagátmi, pridajte svojim kabinám život na výstavách a veľtrhoch.

Inzerenti začnú používať lentikulárny proces.

Sledujúc svoje najhlbšie korene v rokoch 1940 a 1950, lentikulárna technológia a lentikulárna tlač vytvorili ceny CrackerJack a širokú škálu noviniek, ktoré sa zdalo, že sa pohybujú – mrknuté oči, usmievajúce sa tváre a obrázky prechádzajúce z veselých na strašidelné. Lentikulárna technológia priniesla reklamu do budúcnosti zavedením statických billboardov, ktoré dali ilúziu akčných sekvencií. Príklady lentikulárnej reklamy sa začali objavovať v polovici deväťdesiatych rokov minulého storočia s diaľkovými reklamnými tabuľami, ktoré sa zdajú byť “nasledovať” motoristom, keď prešli, alebo sa zmenili alebo zmenili, keď sa zmenili zorné uhly.

Prečo nepridávať vizuálny záujem o nadchádzajúcu propagačnú kampaň s lentikulárnou tlačou? Pretože technologický pokrok uľahčuje a cenovo dostupnosť lentikulárnej tlače, teraz môžete pridávať hĺbku alebo pohyb do vašej reklamy takým spôsobom, aký nie je k dispozícii v krátkom čase. Tieto propagačné produkty tlače sú lákavé k neukojiteľnej chuti zákazníkov pre všetky veci 3D. V skutočnosti vám najnovšia lentikulárna technológia umožňuje vytvárať krátke “videá” alebo stereoskopické obrázky na rôznych produktoch.

World3D produkuje projekty takmer 20 rokov. V tom čase slúžili spoločnostiam všetkých veľkostí a podnietili inováciu vo svojej spoločnosti, ako aj v tlačiarskom priemysle.

Be the First to comment.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *